Cancelar
Regresar a la búsqueda
TTEC

Reprezantan sevis kliyan sipo vwa ak chat Kreyol Ayisyen lwen

TTEC

  •  Expira 02/06/2024
  •  Honduras
Aplicar

Detalle de la Oferta

(Base de datos)
Área de la Empresa Call Center
Cargo Solicitado Agente de Servicio
Puestos Vacantes 20
Tipo de Contratación Remoto
Nivel de Experiencia Sin experiencia
Salario máximo (USD)
Salario minimo (USD)
Vehículo Indiferente
País Honduras
Departamento cualquier departamento

Descripción de la Oferta

Lapèch ki pral klere jou yo ak anpil anpil travay ou ap fè ak TTEC. Kòm Yon Reprezantan Sèvis Kliyan Sipò Vwa ak Chat - Kreyòl Ayisyen ki travay nan Barranquilla, Kolòmbya, ou pral fè pati nan pote imanite nan biznis yo. #ExperienciaTTEC

Sa w ap fè
Eske ou renmen ede lòt moun ak bay yo kalm? Se pou jwenn repons rapid pou kliyan yo, eksplore pwodwi yo an detay oswa rezoud pwoblèm yo ak yon ti souri, ou pral fè diferans ant yon eksperyans kliyan orijinal oswa yon eksepsyonèl.

Pandan yon jou tipik, ou pral
• Reponn a kominikasyon kliyan yo ki antre
• Fè rechèch yo ak bay kliyan yo repons pou rezoud pwoblèm yo

Sa w ap pote nan pozisyon an
• 6 mwa oswa plis nan eksperyans travay
• Konpetans nan kominikasyon an Kreyòl Ayisyen, tanpri ekri (pa imel ak chat) ak vokal
• Rekonèt, aplike, ak ekspike konesans ou sou pwodwi oswa sèvis yo
• Konpetans enformatik, ki gen ladan kapasite pou jere plizyè ekran
• Diplòm lekòl segondè ou byen ekivalan li

Sa w ka atann
• Sipò pou karyè ak devlopman pwofesyonèl ou
• Yon kilti ki enklizif ak yon òganizasyon ki oryante sou kominote kote rekòmansman se yon valè
• Yon ekip mondyal ki se etidyan tout tan ki toujou chèche konesans, gidye pa valè konpayi nou yo
• E yon salè baze konkiran, chans pou prim pou performans ak benefis ou ta espere epi pibon anko, gen kèk ki ka fè ou santi ou plezantan

Yon ti kras sou pozisyon ou
Nou angaje pou asire ke ou gen konesans ak sipò nesesè pou w reyisi nan fonksyon ou tout long karyè ou. Soti nan premye jou fòmasyon ou, atravè patisipasyon ak fòmasyon endividyèl ki pèmèt sou entènèt, rive nan mil de kou gratis pou sipò kwasans karyè ou kote w ap ale. Epi nou konnen ou pote avèk ou sèl eleman ki enpòtan ki pa ka anseye: yon nati afeksyon ak solidarite ki pral klere pandan ou ede kliyan yo. Kominote nou an TTEC la la pou ou, tankou yon fanmi mondyal dinamik.

Ou pral rapòte bay Lide Ekip la. Ou pral kontribye nan siksè eksperyans kliyan yo ak siksè jeneral ekip la.

Sou TTEC
Biznis nou se fè kliyan yo kontan. Sa se sa nou fè. Depi 1982, nou ede konpayi yo kreye eksperyans kliyan ki angaje, ki fè yo plezi ak ki gen benefis, baze sou yon konbinasyon de imanite ak teknoloji. Au non de anpil nan bann yo nan mond lan, nou pale, nou voye mesaj, nou voye tèks ak nou chat ak milyon kliyan chak jou. Eksperyans kliyan sa yo kòmanse avèk ou.

TTEC enfòme pou rete yon moun ki ofri egzakteman menm chans pou tout moun, kote tout moun ki gen kalifikasyon pou pòs nou yo pral resevwa menm konsiderasyon pou travay la san distinksyon ras, koulè, relijyon, sèks, oryantasyon seksyèl, idantite jenè, orijin nasyonal, enfimite oswa kondisyon vete. TTEC aksepte ak angaje pou konstwi yon fòs travay divès ak inklijan ki respekte ak responsabilize kilti ak pèspektiv nan ekip mondyal nou yo. Objektif nou se reflete kominote nou yo nou sèvi, pa selman founi yon sèvis ak teknoloji ki bèl, men tou imanite. Nou asire ke tout anplwaye nou yo santi yo evalye, idantifye ak konfòtab tankou yo menm nan travay la. Kòm yon konpayi mondyal, nou konnen divèsite se fòs nou paske li pèmèt nou gade bagay yo soti nan diferan pèspektiv epi ou pote valè sou tab la yon fason ki unik.

Aplicar

TTEC
Ver más

Trabajos Recomendados

Ver más

Envíame ofertas como esta: Reprezantan sevis kliyan sipo vwa ak chat Kreyol Ayisyen lwen

Por favor, ingresa tu correo electrónico

Por favor, ingresa un correo electrónico válido